Тикет на денот – 04.11.2015

Рома – Леверкузен 1

Олимпијакос – Динамо Загреб 1 и Т1 2+

Челзи – Динамо Киев 1

Баерн Минхен – Арсенал 3+
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.