Стартува сезоната во аква парк “САЛИДА”: ВЕЧЕРВА забава и ноќно капење! Бидете дел од најдобрите летни случувања во Прилеп!

Тимот на аква парк “Салида” и ова лето ќе ги понуди најдобрите забави во Прилеп, a додека прилепчани веќе се разладуваат на дневните горештини, се “крчка” понудата за ноќно капење и забава.

Сезоната стартува денеска со почеток од 20 часот, со диџеј сет на DJ PETRO, кој ќе се погрижи стотици млади одново да уживаат во најдобриот аква парк во регионот.

Зошто да присуствувате?

Затоа што ова е единственото место во Прилеп каде можете лудо да се забавувате покрај базен, да уживате во ноќните водени лудории со спуштање по тобогани и да се разладувате со некоj летен коктел.

Ваше е само да понесите добро расположение и позитивен став.

Резервирајте навреме на телефонскиот број: 076/814-100, уживајте и забавувајте се, тимот на аква парк “Салида” ве очекува!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.