СЕКСИ ФОТО: Жешката Татијана Стефановска ги покажа своите адути

1

Фолкерка Татијана Стефановска реши во манир на вистинска Баба Мразица да ги усреќи сите обожаватели со жешка фото-сесија.

Со стајлинг на Зоран Шурбевски и пред објективот на Дарио Јанковиќ Татијана ги покажа сите свои адути.

2

Освен овие преубави фотографии Татијана предновогодишно го промовираше и својот нов спот за песната „Какво срце имаш ти“ кој го снимаше Бокс продукција. Песната е на Дејан Момировски со текст на Борче Нечовски.

3

A за Нова Година нашата згодна Баба Мразица ќе летне над океанот за да ги развеселува нашинците на турнеја низ Америка.

4
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.