Пушачи, отворете очи и погледнете го ова видео

Колку малку е потребно запалена цигара да предизвика пожap на отворено….Тајмерот покажува само 3,5 минути… и ете како нас ни заминаа половина од шумите…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.