“ПРИЛЕПСКИОТ БОМБАРДЕР СТРЕЛА И ПРОТИВ АЗУРИТЕ”

ilija-nestorovski-sport184-1

Прилепскиот бомбардер повторно ја покажа својата големина. Иле стрелаше против манекените од Италија за изедначување и им докажа на сите дека поседува срце лавовско.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.