Прилепска карантинска срамота: Еден од блескавите мостови и купишта ѓубре (Фото)

Еден од “совршените” мостови на градската река во Прилеп и “декорацијата” во коритото на реката…

Поопширен коментар не е потребен, само погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.