Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО-ДПМНE Христијан Мицкоски денес напладне ќе одржи прес-конференција.

Прес-конференцијата во живо може да ја следите во видеото во продолжение.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.