Позитива на денот која ќе ви го украде срцето: Татко и неговата мала ќеркичка го освојуваат целиот Балкан со нивните изведби (ВИДЕО)

Oвој татко и неговата мала ќеркичка веќе 7 месеци ги топат срцата на целиот Балкан со нивните заеднички преработки на песни.

Таа е толку малечка, а веќе знае цели текстови на песни и освојува со својата шармантност и мил глас.

Најновото видео е преработка на песната “Ако те питају” од Петар Грашо.

Погледнете, ќе ви го украдат срцето:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.