“Пендаровски ја згрешил колата по денешниот дуел на “Сител” и влегол во таа на Силјановска??”

Денеска со почеток од 16.30 часот на ТВ Сител ќе се оддржи третата од четирите најавени ТВ дуели помеѓу претседателските кандидати Стево Пендаровски, Гордана Силјановска Давкова и Блерим Река.

Tвитерџиите објавуваат дека по завршувањето на снимањето на ТВ дуелот, претседателскиот кандидат на СДСМ, го погрешил автомобилот, па наместо во неговиот, влегол во тој на Силјановска Давкова?!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.