Овој објект е решението за пеколните горештини во Прилеп: Погледнете ја понудата на која никој нема да остане рамнодушен (ФОТО)

Лоцирана во дуќанот на домот “Спиро Забрчанец” Liquor Store Prilep , е прва премиум дестинација за секаков тип на пијалоци во Прилеп.

А кога велиме се’ и сешто, навистина мислиме така. Вo Liquor Store има 100 различни видови на пиво, буквално се’ од жестоки и безалкохолни пијалоци, а љубителите на квалитетни тутунски производи, тука можат да си набават кубански и италијански пури.

Секој кој ги посетил ќе ви каже дека Liquor Store e лекот за овие летни горештини. Ќе најдете се за сечиј џеб и убаво ќе се разладите.

Следете ги редовно на нивната ФЕЈСБУК ФАН СТРАНА, затоа што речиси секој ден имаат разни промоции и намаленија.

Па така во фудбалските натпревари од Европското првенство деновиве можете да уживате со популарното италијанско пиво PERONI, и тоа по цена од само 59ден.

А со намалени цени се и сите останати пива:

Liquor Store e ваш партнер да се справите со жешкото сонце!

Уживајте во летото!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.