Не сме ни ние за фалење, ама соседиве се врв: Кога Бугарите ќе побеснат на судијата (Видео)

Не дека ние сме нешто за пофалба, ама Бугариве се врв кога во прашање е така нареченото “најелитно” фудбалско друштво.

Видеото е натпреварот од второто коло од новата сезона помеѓу Пирин и ЦСКА.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.