Му фаќа умот на некој? Погледнете како се креваат 350 килограми тежина (Видео)

Teжината е 350 килограми, а натпреварувачите се вонсериски

Му фаќа умот на некој?


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.