Многу промени со времето до крајот на месецот

Ова е временската прогноза за февруари. Не чека сонце, дожд, снег, ветер, пад на температурите.

Иако март е месец кој често има променлива временска прогноза, по се изгледа и февруари ќе биде чуден.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.