“Миле Талески наместо оставка за катастрофата, ќе ја намалувал невработеноста и ќе носел инвестиции?? За непотизмот не кажа ништо??” (Видео)

Прес конференција на Миле Талески, претседател на ОО СДСМ Прилеп и Советот на Општина Прилеп.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.