МАЈСТОРИШТЕ! Дали е ова најдоброто излегување од паркинг на сите времиња? (ВИДЕО)

Screenshot_2-25-640x336

Возач во Виетнам ги одушеви сите, со неверојатно излегување од паркинг. Младиот Виетнамец го покажал целиот раскош на својот шоферски талент.

Иако целосно блокиран од два автомобили, успеа да се извлечи од наизглед невозможна  ситуација, и да ја изнесе својата Тојота од паркингот. За тоа му биле потребни 3 минути, а како тоа изгледало погледнете во видеото:

А.Г.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.