Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва гостин во “Само вистина” на Канал 5 Телевизија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва со почеток од 18:30 часот гостува на емисијата “Само вистина” на Канал 5 Телевизија.

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.