Купил патики, но не ги пробал – кога дошол дома останал во шок

patiki (1)

Пред да купиме патики нормално е, и логично да ги пробаме пред да ги платиме. Сепак, едно момче од Австралија тоа не го направило, па за малку ќе платело голема цена.

Имено, детето си ги одбрало своите омилени патики кои од магацинот во кутија му ги донел продавачот. Кога дошло момчето дома имало што да види…

Погледнете што се наоѓало во една од патиките…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.