Крадците ја користат Олимпијадата за да дојдат до богат плен – вака се краде во Рио

fewgherhrtsj

Поради Олимпијадата Рио е преполн со туристи, но за жал уличните крадци престојот на туристите им му го претвараат во хорор. Погледнете како деца крадат низ улиците во Рио.

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.