Како се прави новогодишна елка со 1.000 лименки СКОПСКО (ВИДЕО)

Како се прави елка со 1.000 лименки Скопско пиво?

-Со добро друштво, меѓусебно помагање и поддршка, со добро мезе, ведар дух, многу смеа и интересни моменти – велат креаторите на најуникатната новогодишна елка.

Епа погледнете во продолжение како изгледало тоа:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.