Каде е и што прави денеска оваа легенда која пред 6 години му се јави на Роберт (Видео)

Во утринските програми се имаат јавувано многу “легенди”, а на Роберт во утринската на “Канал 5” пред 6 години му се јави една од најголемите македонски “легенди”.

Неговото искрено излагање и ден денеска се преслушува по социјалните мрежи, а за што точно се работи погледнете во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.