Игор Џамбазов е повторно заљубен? Еве со кого најпознатиот македонски шоумен го поминува времето во карантин (Фото)

Изминатите денови најпознатиот македонски шоумен објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил, на кои се гледа дека друштво во карантин му прави планинарката Илина Арсова.

Особено впечаток на неговите фанови им остави последната фотографија каде Игор напиша:

“Ние младите денес празнуваме вака…”

На фотографијата со кометар се јави и Весна Петрушевска која искоментира:

“Кумава ќе дојде само да заврши локдаунов”

Според изразот на лицата се чини дека Игор и Илина се среќни заедно, а дали ова нивно дружење ќе резултира со брак останува да видиме во иднина.

ФОТО/www.instagram.com/igordzambazov/


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.