За ваквите само старото турско: Десет стапа yдpи, еднаш брои (Фото)

Ниту една иновација не поминува во Прилеп, ниту кога истата е платена и со неколку илјади евра. Белким некогаш ќе се врати она старото турско по сто стапа, па неранимајкото кој очигледно нема грам домашно воспитување, ќе научи вишокот на енергија другпат да ја троши на вистинско место.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.