“Започна пивофест под споменикот на Крал Марко??” (ВИДЕО)

Eчеше во центарот на Прилеп синоќа…

Во ваква атмосфера одеше загревањето на најновото издание на “ПИВОФЕСТ”:

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.