Електричен, наместо европски Прилеп: Внимавајте вие кога oпштината не внимава (Фото)

Внимавајте вие кога надлежните не внимаваат

Внимавајте кога поминувате покрај поранешниот хотел Липа
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.