Еве го најубавото “ФИЌО” на цел Балкан (Фото галерија)

Фиќовците се култ на едно време, а и денеска кога по улиците се возат џипови од илјадници евра и разни други мерцедеси и луксузни автомобили, секогаш е пријатна глетката да се види некое екстра зачувано фиќо.

Еве едно такво “кутивче” кое е вистински убавец:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.