Грмеше спортската арена “Борис Трајковски”: Лозано приреди спектакл за пеметење (Видео)

Поп пејачот Влатко Лозаноски синоќа во спортската арена “Борис Трајковски” го одржа својот прв солистички концерт.

Преполната арена грмеше и пееше заедно со Лозано, а атмосферата беше фантастична.

Влатко ги исполни очекувањата на публиката, а неговите хитови беа заслужни за концертот кој ќе се памети долго време.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.