ГЛЕДАМЕ ЕВРОПСКО И НАВИВАМЕ СО LIQUOR STORE ПРИЛЕП: Цени на пива какви секој може да посака!

Европското првенство во фудбал се ближи кон втората фаза, па возбудувањата пред малите екрани се повеќе ќе растат, а атмосферата ќе се вжештува.

За среќа тука е Liquor Store – специјализираната продавница за пијалоци во Прилеп, да ја гаси жедта и со големи намалувања на различните видови пиво да ги разладува навивачите.

Не чекајте ни момент, веднаш упатете се во дуќанот на домот “Спиро Забрчанец” и наполнете ја кошничката со вашиот омилен вкус.




Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.