Гавазова по којзнае кој пат ја покажа својата тесна фигура: Стегната во хеланки во теретана, пејачката изгледа одлично (Фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова по којзнае кој пат ја покажа својата добра фигура. За нејзиниот одличен изглед заслуга има и престојот во теретана, каде Сузе работи на одржување на затегнатото тело.

Таа објави фотографии од нејзиниот последен тренинг, а токму тесната фигура изнуди голем број позитивни реакции од нејзините фанови.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.