Во Прилеп откриен крајот на светот (Видео)

Се’ уште нема нов затворен базен, но има патека која води до никаде…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.