ВИДЕО: Ја јавна на сцената на Гранд – Саша Поповиќ и Ана Бекута ги запрепастија сите со својот потег

Ана Бекута, која е член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ во една емисија се пофалила со добра физичка подготвеност, па без проблем покажала како прави склекови. Саша Поповиќ ѝ пријде зад грб, па застана зад неа.

-Немој Саша тоа да го правиш? Што правиш бре? – викнала Ана во еден момент кога ѝ засметал во вежбањето.

Видеото погледнете го ТУКА


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.