ВИДЕО – Јака финта како да земете две, а да платите за една Кока Кола од апарат

1111111

Дечково пронашол јака финта како да си поигра со апаратот и да добија еден бесплатен пијалок. Тој го блокира отворот, па апаратот смета дека не сте го добиле вашиот пијалок и ви испраќа уште еден. Сепак видеово ќе биде корисно доколку најдете ваков апарат кај нас. Не би ви препорачале истово да го направите на апаратите за кафе.

А.Г.

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.