ВИДЕО: “Скандалозен гол во Струмица? И спортот нема мир од политиката?”

Tвитерџиите го коментираат денешниот авто гол на Шкендија за победа на Беласица против шампионот од 2:0, три бода со кои Беласица добива реална шанса за опстанок во Првата фудбалска лига.

Намерен или не автогол, проценете сами…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.