(Видео) Поставила камера во собата на нејзиното бебе- не можела да им верува на очите кога ја прегледала снимката

Бокcepот Брут и момчето Фин, кое нема ниту 2 години, се најдобри пријатели. Фин не може да се оддели од кучето ниту додека спие. Тоа се буди навечер, излегува од својот кревет и си легнува покрај својот пријател.

Majката одлучила да постави камера во собата, бидејќи многу пати го начекувала Фин надвор од неговото креветче.

Кучето Брут секогаш спиеше до колевката на Фин, а кога тој премина во креветче, кучето секоја вечер одеше во неговата соба да спие покрај креветчето, вели мајката Пејџ.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.