(Видео) Погледнете како изгледа луксузниот дом на Новак Ѓоковиќ

Новак Ѓоковиќ целиот период на изолација го помина во вилата Марбела.

Од Шпанија, земјата која беше меѓу најпогодените од кopoнавиpycoт, Ноле се јавуваше речиси секојдневно и разговараше со други тенисери и пријател, но и со експерти од областа на нутриционизмот, медицината…

Новак остана во вилата Марбела за да биде поблиску до неговиот брат кој живее во овој дел на Шпанија и кој работи во Академијата Пепе Имаз.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.