(ВИДЕО) НЕ МОЖЕШЕ ДА ИМ ПОВЕРУВА НА ОЧИТЕ: Го “улови” момчето со најдобрата другарка – погледнете како реагираше

Девојката Ешли е последна во низата девојки кои одлучиле да ја тестираат верноста на своето момче во емисијата “To Catch a Cheater”.

Таа призна дека не му верува на Барт кога станува збор за нејзината другарка Алекс. Имено, Барт веќе имал кажано дека Алекс му се допаѓа, па Ешли одлучила да провери дали би ја изневерил со неа.

Скриените камери ја снимија нивната “случајна” средба, каде Алекс го пофали изгледот на Барт и му спомена дека раскинала со момчето.

Алекс му рече дека и е досадно и го повика на дружење. Таа предложи да гледаат филм, но да не и кажува на Ешли, бидејќи во последно време не се во добри односи.

“Кога си во врска, не правиш вакви работи. Се надевав и се молев да не го направи ова. Не можам да верувам. Ако така се однесува со мојата другарка, кој знае што прави со други девојки”, заклучи Ешли разочарана отакако го погледна видеото.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.