(Видео) “Зоран Заев и неговата предавничка банда”

На Youtube каналот “Хибриден режим” се појави видео со наслов “Зоран Заев и неговата предавничка и kpиминална банда”.

Видеото содржи компилација од настани во време на владеењето на СДСМ, меѓу кои потпишувањето на Преспанскиот договор и Договорот со Бугарија.

Погледнете:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.