Видео: “Еве колку малку народ го слушаше Стево денес во Скопје? Дали е ова заради навредата со терминот “стока”?”

Ексклузивно видео од птичја перспектива на денешниот централен митинг на СДСМ во Скопје:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.