(Видео) Градоначалничката на Битола “тресна зелена”?

Градоначалничката на Битола, Наташа Петровска

Што сакаше да каже градоначалничката проценете сами…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.