ВИДЕО – Го вкусија најлутото чили на светот и ја направија најголемата грешка во животот

untitled

Девојкиве се одлучиле да го вкусат најлутото чили на светот, а со тоа ја направиле и најголемата грешка во животот.

Она што требало навидум да биде забавно, за нив се претворило во вистински хорор.

Погледнете го видеото:

А.Г.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.