Борко Ристовски: “Сакајте си ја својата држава и народ”

Борко Ристовски му посака добредојде на новиот селектор Данило Брестовац

“Честито ватрено крштевање селекторе!! Да ти се множат победите! Нов селектор, нова тактика .. нова победа. Сакајте си ја својата држава и народ”, напиша Ристовски на Фејсбук.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.