Бордање низ Битола (Видео)

На битолчани се чини најдобро им дојде снегот

Неисчистените улици низ градот одлично му дојдоа на овој битолчанец, кој се одлучил да борда.

Погледнете:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.