Ако пробуваат наредно одговара и рУдар, рИдар… (ФОТО)

Фотографија од фудбалските терени низ Македонија…

Ако веќе пробуваат одговара и рУдар, рИдар…

ФОТО/Спортски удар


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.