ФОТО: Секој ден му ставаат кафез на главата, а клучот го има само неговата жена- еве ја причината

За страствените пушачи одвикувањето знае да биде најтешката задача во животот, па кога сакаат да се откажат од овој порок, се согласуваат на се и сешто.

Така овој човек се согласил да носи т.н. „анти-пушачка“ кацига, која наликува на кафез за птици, а која му ја заклучува неговата сопруга и ја вади само за јадење.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.