Стандардите 90-60-90 за неа не важат! Таа гордо ги покажува своите облини (ФОТО)

Атрактивната Евгенија им пркоси на стандардите за убавина 90-60-90. Таа е жена со неверојатно тело, кое го покажува во разголени изданија.

33424-YWQ0MjI5MjI2Nw

Неодамна се соблече за рускиот магазин “Максим”.

Затегнатото тело го добила благодарејќи на долгите години низ кои се занимавала со спорт, а денес го одржува занимавајќи се со моделинг.

2

Минатата година ја понесе титулата “МISS Plus size” на Русија.

33426-MjBmOGNkZDg0Mg

33428-Y2I2ZDgyYmQ5Yg

16584887_1646913288668400_5121585772759089152_n

18949878_300954910347276_8489847349898641408_n

19764794_1604261599647127_208265966365179904_n

 

А/Г/
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.