Норвежанката Хилде Осланд со поглед ќе ви го скрши срцето

170511033.15_mn

Русокосата убавица Хилде Осланд стана позната со учеството во норвешкото музичко шоу “Идол”.

На Инстаграм за кратко време доби 300 илјади следбеници, по што се прослави и во модата и рекламирањето облека. Сепак пеењето е нејзиниот најголем талент.

170511033.2_mn

170511033.3_mn

170511033.4_mn

170511033.6_mn

170511033.7_mn

170511033.8_mn

170511033.9_mn

170511033.14_mn

170511033.17_mn

170511033.18_mn
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.