Благица не израдува вечерва – уште една побеза за македонците

blagica1

После Ристе Ристевски кој победи на „Ѕвездите на Гранд„ уште една победа ни носи 15- годишната Благица Џунџуноска која учествуваше во шоуто на „Неки нови клинци“.

Нека се редат победите!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.