Maркукуле во македонскиот Лас Вегас: Луди журки во Гевгелија

img_3753

Од овој викенд ќе движиме низ македонскиот Лас Вегас, градот на казината, градот на сонцето и топлината. Гевгеличани бидете подготвени, Маркукуле е помеѓу вас и ќе ги бележи сите забавни и ноќни случувања.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.