Maкедонец на годината! Му се намерачил на авионот од “Виз-Ер” па прашува каде може да купи

На социјалните мрежи се појави оглас кој веројатно е најдобриот кој некогаш се појавил.

Македонец му се намерачил на авионите од “Виз-ер” и прашува како може да купи еден, но со различна боја.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.