Mистериja: На никого не му е јасно како битолчанка успеа да паркира вака (Фото)

Вистински хит се фотографиите од несекојдневната сообраќајна незгода што вчера се случи во Битола.

Сè уште не е јасно како автомобилот на 33-годишната биточканка завршил во оваа позиција, но за среќа, во овој подвиг никој не е повреден.

Настанот се случил на улица „Леринска“ во Битола.

Од СВР-Битола информираат дека пријавата е пристигната, архивирана и се истражуваат причините за регистрираниот настан.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.