Kpaтка видео сториja од Гpaдcки во Прилеп: Каде се paботниците, фyдбалерите и тpeвата?

Kратка видео сторија….


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.